Естела сурф и хостел

ПРОЕКТОТ

Овој проект доаѓа од спојот меѓу страста за морето и задоволството да се примаат пријатели дома.

икона на Estela Surf & Hostel

Откријте волшебно бегство со сурфање во Estela Surf & Hostel – The Ultimate Сурфај Камп Португалија Искуство

Добредојдовте во Estela Surf & Hostel, шармантен семеен камп за сурфање во Португалија, управуван од прекрасен локален пар сурфер. Сместен во тивкото село Естела, нашиот камп за сурфање може да се пофали со завидна локација на само неколку минути од недопрените, бели песочни плажи познати по нивниот постојан квалитет на бранови.

Сместено на кратко 10-минутно возење од живописниот град Повоа де Варзим, нашето училиште за сурфање во Порто нуди хармоничен спој на модерни удобности и богата поморска традиција. Плус, со удобноста да се биде на само 20 минути од аеродромот во Порто (Опорто), Estela Surf & Hostel е совршен избор за вашата следна сурфачка авантура.

Нашиот пријатен камп за сурфање располага со бујна трева украсена со овошни дрвја и релаксирачки бар со тераса. Овде можете да се опуштите по еден ден сурфање, уживајќи во неверојатното зајдисонце среде убавината на природата додека пиете убаво португалско вино или освежителен коктел по ваш избор.

Придружете ни се во Estela Surf & Hostel за незаборавно “камп за сурфање Португалија“ искуство и дозволете на нашите Училиште за сурфање во Порто издигнете ги вашите вештини за сурфање и создадете трајни спомени. Резервирајте го вашиот престој денес!

Семејството

Кој сме ние

естела-сурфање-камп-тим

икона на Estela Surf & Hostel

Искусете ја магијата на океанот во Estela Surf & Hostel - вашиот идеал Сурфај камп Порто дестинација

Водени од нашата страст за морето и желбата да го споделиме нашиот дом со луѓе од сите страни на светот, Estela Surf & Hostel беше оживеан. Како што има да понуди врвниот камп за сурфање Порто, ги обединуваме гостите под истите идеали, славејќи ја нашата љубов кон океанот и неговата инспиративна привлечност.

Нашиот посветен тим работи неуморно за да се осигура дека ќе се чувствувате како дома за време на вашиот престој, правејќи го секој момент во Estela Surf & Hostel навистина незаборавно искуство. Се гордееме што негуваме средина каде семејството и пријателите можат да се здружат за да создадат негувани спомени.

Придружете ни се во Estela Surf & Hostel, врвното искуство во кампот за сурфање во Порто, каде магијата на океанот инспирира уникатни моменти споделени меѓу саканите. Резервирајте го вашиот престој и прегрнете го маѓепсникот на нашиот крајбрежен рај денес!

Марко Переира

Марко е практикант на сурфање повеќе од 20 години, неговата страст за морето постои уште од многу млад, неколку патувања низ светот во потрага по совршени бранови, тој ќе ви помогне да ги организирате вашите одмори во Estela Surf & Hostel. како и планирање на сите часови по сурфање и обезбедување дека ништо не успева да го направи искуството совршено

– Сопственик
– Менаџер
– Сертифициран FPS инструктор за сурфање од 1997 година

Ракел Оливеира

Како и Марко, и Ракел има огромна страст за морето, вежбала бодиборд 15 години и се натпреварувала речиси исто толку. Таа отсекогаш сонувала да отвори хостел бидејќи ужива во контакт со луѓето, таа ќе се грижи за сите ваши резервации и ќе се погрижи се да биде совршено за време на вашиот престој во Estela Surf & Hostel.

– Сопственик
– Менаџер
– Тренер за каросерија

Родриго Переира

Родриго е нивни син и има 15 години. Практикува бодиборд, е спортист федериран од Clube Naval Povoense и се чини дека ги следи стапките на неговите родители. Тоа ќе обезбеди добри моменти на диспозиција.

– Бодибордер
– Студент

Дали сакате да имате незаборавно искуство?

Резервирајте го вашиот престој кај нас.
Книга сега
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]
Потврдено од Monster Insights